Abfahrt

Jena Paradies
Abfahrt 08:00 Uhr, 13.07.24
RE 74820 >> Saalfeld(Saale)
08:08
08:08,  Gl. 1
RB 74661 >> Halle(Saale)Hbf
08:22
08:22,  Gl. 2
RB 74658 >> Saalfeld(Saale)
08:39
08:50,  Gl. 1
RB 80806 >> Jena Saalbf
08:52
08:52,  Gl. 2
IC 2068 >> Karlsruhe Hbf
08:56
08:56,  Gl. 1
RB 80809 >> Pößneck unt Bf
09:03
09:03,  Gl. 1
RB 74663 >> Halle(Saale)Hbf
09:22
09:22,  Gl. 2
RB 74660 >> Saalfeld(Saale)
09:39,  Gl. 1
Bus RE15 >> Naumburg(Saale)Hbf
09:45
RE 74823 >> Jena Saalbf
09:53
09:53,  Gl. 2
RE 74822 >> Saalfeld(Saale)
10:08,  Gl. 1
RB 74665 >> Halle(Saale)Hbf
10:22,  Gl. 2
RB 74662 >> Saalfeld(Saale)
10:39,  Gl. 1
RB 80808 >> Jena Saalbf
10:53
10:53,  Gl. 2
IC 2066 >> Karlsruhe Hbf
10:56,  Gl. 1
RB 80811 >> Pößneck unt Bf
11:03
11:03,  Gl. 1
RB 74667 >> Halle(Saale)Hbf
11:22,  Gl. 2
RB 74664 >> Saalfeld(Saale)
11:39,  Gl. 1
Bus RE15 >> Naumburg(Saale)Hbf
11:45
RE 74825 >> Jena Saalbf
11:53,  Gl. 2